Σαν σήμερα 22 Δεκεμβρίου του 1962, διακόπηκε η δημαρχιακή θητεία του Σταύρου Σταυρίδη

Σαν σήμερα 22 Δεκεμβρίου του 1962, διακόπηκε η δημαρχιακή θητεία του Σταύρου Σταυρίδη (24/5/1959 - 22/12/1962), όταν αυτός εξέπεσε του δημαρχιακού αξιώματος ύστερα από δικαστική περιπέτεια που είχε. Τη θέση κατέλαβε ως δημαρχών ο Νικόλαος Μουταφτσής (23/12/1962 - 22/8/1964)
Previous
Next Post »

Δημοφιλείς αναρτήσεις της εβδομάδας

Popular Posts